Weekend bag

Weekend bag

75_weekendbag-brendy

Ve světě panuje mnoho trendů, životních stylů, ale také mnoho možností a variant, jak jednu a tutéž věc dělat různými způsoby.

 

Jeden - v čase zastaven - trend, životní styl, módní výkřik, ale i celoživotní dřina a odhodlání, se ukrývá ve SPORTU
Každý člověk, má jinou představu o tom, v čem je nejlepší cvičit, jaký materiál je nejvhodnější, či jaký sport je pro daného člověka nejlepší. Nicméně, napadlo vás někdy, zamyslet se nad tím v čem své sportovní oblečení nosíte? 

Jak dlouho vám vydržela, vaše sportovní taška naposledy? Po jak dlouhé době, jste měli potřebu, svou tašku vyměnit? Už jste někdy měli, při cestě do posilovny, na kurt či do bazénu strach, aby vaše taška vydržela ještě tuto návštěvu? Zkuste to změnit, spolu s námi. 

 

Firma Baoobaoo navrhla univerzální tašku Weekend bag, která svou velikostí dokonale splňují požadavky na víkendový výlet, či na návštěvu fitka. Je důležité zamyslet se nad otázkou, zda potřebujete mít doma spoustu tašek - jednu na cvičení, jednu na víkendovou cestu, jednu na návštěvu známých - nebo zda stačí jedna, opravdu kvalitní, která odolá všem vnějším vlivům.

 

Tato netypická taška na cvičení, má mnoho výhod. Jedna z hlavních je kvalita materiálu ze kterého je vyrobena, pravá buvolí kůže je typická pro svou přirozenou patinu, kterou získáte pouze tím, že ji nosíte pravidelně a opravdu často. 

 

Mezi další výhody patří menší vystouplá kapsa na přední straně, kam se vám vlezou všechny vaše cennosti.

V největším oddílu této tašky najdete oddělený prostor pro váš notebook až do 17´, a menší oddíly pro kabeláž a příslušenství. Přesto všechno vám zbude spousta prostoru pro vaše oblečení a sportovní náčiní.

 

Pokud ale mnohem radši cestujete, než chodíte do posilovny. Jistě oceníte tuhle tašku na delší cesty, víkendové výlety, či na obchodní schůzce, při které musíte vyzařovat určitou eleganci, nicméně potřebujete více věcí, než by vám bylo milo.

 

Weekend bag
https://www.baoobaoo.cz/vsechnyprodukty/taska---weekendbag/