Cestovní peněženka

Už nějaký čas, doba uhání mílovými kroky a s ní i naše priority v životním stylu a smýšlení. Naše společnost se čím dál tím víc přiklání od extravagance k elegantnosti. Důležitou roli v životech mnoha lidí hraje “praktický minimalismus”.

Elegance, praktičnost, jednoduchost a kvalitně odvedená práce, jsou hlavní pilíře švédské značky Baoobaoo.

Jedna z nejdůležitějších věcí, která je typická pro firmu Baoobaoo, je ruční zpracování každého produktu a jejich výsledná kontrola, aby se k zákazníkovi dostávali vždy jen perfektní kousky.

Použitý materiál - pravá buvolí kůže a kvalitní doplňky, ať už pevné zipy a kvalitní kovové díly - které jsou firmou Baoobaoo používané, vás nikdy nedostanou do situace kdy na cestách budete muset řešit rozbité zavazadlo.

   

Dnes bychom vám rádi blíže představili produkt, který se řadí svým zpracováním, praktičností a elegancí mezi naše favority.

 

 Cestovní (náprsní) peněženka

 Rozměry: 215 x 125 x 20 mm

Hmotnost: 170 g

 

Praktická, kvalitní, jednoduchá a elegantní - čtyři slova pojící se s touto peněženkou.

Při cestách po celém světě jistě oceníte tuto praktickou společnici, která myslela na všechny důležité věci, které byste mohli potřebovat. Odbavování na letišti, placení v restauraci, hledání té nejlepší cesty, velký koncert se spoustou lidí - všechno můžete mít hezky v jedné peněžence. Bude vaším ideálním pomocníkem na dlouhé lety s přestupy. 

 

Peněženka z pravé buvolí kůže, obsahuje množství praktických kapes a přihrádek.

  • kapsa na mince zabezpečená zipem
  • kapsa na bankovky
  • 6 x slot na kreditní karty či řidičský/občanský průkaz
  • 2 x přihrádka na cestovní pas
  • praktická elastická páska - která je vhodná pro váš telefon čímž ho bezpečně udrží na svém místě.
  • zadní část peněženky se stává praktickou díky síťce vhodnou na palubové vstupenky, mapu nebo třeba vstupenky na koncert.

 
Peněženka je ručně zpracovaná z pravé kvalitní buvolí kůže, švédskou firmou Baoobaoo, jedná se o oblíbený produkt z jejich distribuce.

 

Pravá buvolí kůže, má spoustu svých výhod ale mezi nejdůležitější se řadí, že čím déle peněženku používáte, tím krásnější bude. Buvolí kůže tak jako mnohá jiná, získává svou vlastní patinu.

 

K dispozici vám bude  v barvě Tmavě hnědá - Brandy, Světle hnědá - Tan a Černá