Blog

Weekend bag

Weekend bag

75_weekendbag-brendy

Ve světě panuje mnoho trendů, životních stylů, ale také mnoho možností a variant, jak jednu a tutéž věc dělat různými způsoby.

 

Jeden - v čase zastaven - trend, životní styl, módní výkřik, ale i celoživotní dřina a odhodlání, se ukrývá ve SPORTU
Každý člověk, má jinou představu o tom, v čem je nejlepší cvičit, jaký materiál je nejvhodnější, či jaký sport je pro daného člověka nejlepší. Nicméně, napadlo vás někdy, zamyslet se nad tím v čem své sportovní oblečení nosíte? 

Jak dlouho vám vydržela, vaše sportovní taška naposledy? Po jak dlouhé době, jste měli potřebu, svou tašku vyměnit? Už jste někdy měli, při cestě do posilovny, na kurt či do bazénu strach, aby vaše taška vydržela ještě tuto návštěvu? Zkuste to změnit, spolu s námi. 

 

Firma Baoobaoo navrhla univerzální tašku Weekend bag, která svou velikostí dokonale splňují požadavky na víkendový výlet, či na návštěvu fitka. Je důležité zamyslet se nad otázkou, zda potřebujete mít doma spoustu tašek - jednu na cvičení, jednu na víkendovou cestu, jednu na návštěvu známých - nebo zda stačí jedna, opravdu kvalitní, která odolá všem vnějším vlivům.

 

Tato netypická taška na cvičení, má mnoho výhod. Jedna z hlavních je kvalita materiálu ze kterého je vyrobena, pravá buvolí kůže je typická pro svou přirozenou patinu, kterou získáte pouze tím, že ji nosíte pravidelně a opravdu často. 

 

Mezi další výhody patří menší vystouplá kapsa na přední straně, kam se vám vlezou všechny vaše cennosti.

V největším oddílu této tašky najdete oddělený prostor pro váš notebook až do 17´, a menší oddíly pro kabeláž a příslušenství. Přesto všechno vám zbude spousta prostoru pro vaše oblečení a sportovní náčiní.

 

Pokud ale mnohem radši cestujete, než chodíte do posilovny. Jistě oceníte tuhle tašku na delší cesty, víkendové výlety, či na obchodní schůzce, při které musíte vyzařovat určitou eleganci, nicméně potřebujete více věcí, než by vám bylo milo.

 

Weekend bag
https://www.baoobaoo.cz/vsechnyprodukty/taska---weekendbag/

 

Cestovní peněženka

Už nějaký čas, doba uhání mílovými kroky a s ní i naše priority v životním stylu a smýšlení. Naše společnost se čím dál tím víc přiklání od extravagance k elegantnosti. Důležitou roli v životech mnoha lidí hraje “praktický minimalismus”.

Elegance, praktičnost, jednoduchost a kvalitně odvedená práce, jsou hlavní pilíře švédské značky Baoobaoo.

Jedna z nejdůležitějších věcí, která je typická pro firmu Baoobaoo, je ruční zpracování každého produktu a jejich výsledná kontrola, aby se k zákazníkovi dostávali vždy jen perfektní kousky.

Použitý materiál - pravá buvolí kůže a kvalitní doplňky, ať už pevné zipy a kvalitní kovové díly - které jsou firmou Baoobaoo používané, vás nikdy nedostanou do situace kdy na cestách budete muset řešit rozbité zavazadlo.

   

Dnes bychom vám rádi blíže představili produkt, který se řadí svým zpracováním, praktičností a elegancí mezi naše favority.

 

 Cestovní (náprsní) peněženka

 Rozměry: 215 x 125 x 20 mm

Hmotnost: 170 g

 

Praktická, kvalitní, jednoduchá a elegantní - čtyři slova pojící se s touto peněženkou.

Při cestách po celém světě jistě oceníte tuto praktickou společnici, která myslela na všechny důležité věci, které byste mohli potřebovat. Odbavování na letišti, placení v restauraci, hledání té nejlepší cesty, velký koncert se spoustou lidí - všechno můžete mít hezky v jedné peněžence. Bude vaším ideálním pomocníkem na dlouhé lety s přestupy. 

 

Peněženka z pravé buvolí kůže, obsahuje množství praktických kapes a přihrádek.

  • kapsa na mince zabezpečená zipem
  • kapsa na bankovky
  • 6 x slot na kreditní karty či řidičský/občanský průkaz
  • 2 x přihrádka na cestovní pas
  • praktická elastická páska - která je vhodná pro váš telefon čímž ho bezpečně udrží na svém místě.
  • zadní část peněženky se stává praktickou díky síťce vhodnou na palubové vstupenky, mapu nebo třeba vstupenky na koncert.

 
Peněženka je ručně zpracovaná z pravé kvalitní buvolí kůže, švédskou firmou Baoobaoo, jedná se o oblíbený produkt z jejich distribuce.

 

Pravá buvolí kůže, má spoustu svých výhod ale mezi nejdůležitější se řadí, že čím déle peněženku používáte, tím krásnější bude. Buvolí kůže tak jako mnohá jiná, získává svou vlastní patinu.

 

K dispozici vám bude  v barvě Tmavě hnědá - Brandy, Světle hnědá - Tan a Černá

Our Story

Our story

Baoobaoo je švédská značka fungující od r. 2007. Zaměřuje se na výrobu tašek, batohů či pouzder pro notebooky. Nadčasovost a kvalita zpracování – Baoobaoo si získává své zákazníky právě skrz tyto devízy.

Každá taška či pouzdro je maximálně funkční. A ačkoliv je jejich design nadčasový, návrháři každému modelu propůjčují šmrnc i eleganci, která dá vyniknout vaší osobnosti. Pokud Vám kvalita zpracování nebude jasná na první pohled, zcela určitě ji pocítíte na první dotek. Tašky Baoobaoo jsou totiž vyráběny z kvalitní buvolí kůže. Jsou ručně šité, s kvalitními kovovými díly. Nedošlo k žádnému kompromisu za účelem snížení ceny, což se projevuje mimo jiné i na životnosti samotných tašek.

Do Česka se Baoobaoo dostává až nyní. Vyzkoušejte švédskou kvalitu. Vyjádřete svoji individualitu.

 

Nový web

Spustili jsme nový e-shop s koženými produkty švédského výrobce BAOOBAOO.

Jsme jediní v České republice, kteří mohou nabídnout originalitu a švédskou kvalitu, která vydrží roky!

www.baoobaoo.cz

 

Máte příležitost být u zrodu nové legendy, tak do toho pojďte s námi!

4 položek celkem